Yükleniyor...

Hakkımızda

1977 yılından günümüze kurumsal mobilyacılık hizmeti sunuyoruz

1977 yılında , küçük bir atölye ile faaliyetlerine başlayan, IŞIKSAL MOBiLYA yaptığı yatırımlar, yüksek kalite anlayışı ve çağdaş tasarımları ile kısa sürede sektörde sağlam yer edinmiştir.

2006 yılında CASTAMO MOBİLYA adı altında markalaşarak üretim ve yönetimde toplam kaliteyi benimsemiş ve konumunu korumuştur.

CASTAMO MOBİLYA, profesyonel kadrosu ve modern üretim teknikleri ile 6000 m2 üretim tesisi ile tüm müşterilerine hizmet vermektedir. 2011 Yılında Açılan Fransa Mağazası ile yurt dışında tam anlamıyla temsil edilmeye başlanan CASTAMO, yurt dışından aldığı siparişler ile ihracatını devam ettirmektedir.

Günümüzde

tasarım aşamasından sevkiyata kadar yüksek kalite anlayışından taviz vermeden, zengin ürün yelpazesi ve talepler doğrultusunda gerçekleştirdiği özel imalatları ile yurtiçi ve yurtdışı pazarların aranan firması haline gelmiştir.

Şöyle İfade Edebiliriz ki;

Yaşanan mekanların estetik ve sıcaklığında payımız olduğunu bilmek, gelişim ve ilerlememiz yönünde en büyük kaynağımızı oluşturmaktadır.

Castamo, çağdaş yaşama yönelik yeni tasarım projeleri oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları size sunmaktadır. Güçlü bir estetik kimliğe, zarif oranlara ve rakipsiz konfora sahip çok çeşitli mobilya ve aksesuar tasarımlarını oluşturur.

Ahşabın kaynağından, kullanımınıza “Mobilya” olarak sunulmasının her anına tanıklık ediyoruz ve her mobilyada aynı hazzı duyuyoruz.

Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda Kapılarını müşterilerine sonuna kadar açan bir firmayız bu gün. Hizmet ettiğimiz her alandaki müşterilerimizi fabrikamızda ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Top