TR EN

Üretim Tesisimiz

İskelet, Döşeme, Kesim, Montaj ve Boya atölyelerini içinde barındıran, Merkezi İstanbul Bayrampaşa'da yer alan üretim tesisimiz

 Castamo Mobilya olarak en güvendiğimiz, kalitemizi müşterilerimiz ile buluşturan, sistematik ve düzenli çalışan, Müşterilerimizin satın aldığı ürünleri Satış anından itibaren Castamo Kalitesi ile Üreterek müşterilerimizin yaşadığı mekanlara problemsiz olarak kurulmasını sağlayan en temel yapımızdır.

Yenidoğan Mahallesi, Abdi İpekçi Cad. No:155 Bayrampaşa İstanbul Adresinde yer alan, 6000m2 kapalı alanda üretim yapmamıza olanak veren üretim tesisimiz müşterilerimizin ziyaretine açıktır. Müşterilerimiz Fabrikamızı gezerek Castamo Kalitesini diledikleri zaman daha yakından görebilirler.
Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek uzun yıllardır, Satın alınan ürünleri Sevkiyattan önce müşterilerinin kontrolüne açan Castamo Mobilya, Sistemli bir çalışma ve Castamo Mobilya Kalitesi   ile ortaya çıkan her ürününün sonuna kadar arkasındadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetinin desteklendiği ve çalışanlarının bu yönde eğitildiği Castamo Mobilya Üretim Tesisini dilediğiniz Zaman gezebilirsiniz.
Ürün Gamımızda Tamamı 1. Sınıf olmak üzere;
Yatak Odası Takımları
Yemek Odası Takımları
Koltuk Takımları
Köşe Koltuk Takımları
Duvar Üniteleri
Özel Tasarım Otel Mobilyaları
Concept Villa Tasarım ve Uygulamaları
ve Müşterilerimize Tamamen kişiye özel olarak hazırladığımız, diledikleri şekilde ve ölçülerde ürettiğimiz, kalitesinin altına imzamızı attığımız mobilyalarımız bulunmaktadır.

Neden Castamo?

Kendi fabrikasında tamamen kişiye özel mobilya tasarımı, Üretici olmanın sunmuş olduğu fiyat avantajı ve satış sonrasında sunduğu güven.

VE DAHA FAZLASI