TR EN

Maison

Birçok evin vazgeçilmez koltuk çeşitlerinden biri olan köşe koltukları, odaya bir yandan son derece güzel bir görünüm kazandırırken, bir yandan da birçok farlı odayı daha kullanışlı hale getirmektedir.

Bu tür koltuk çeşitleri arasında özellikle de MAISON köşe koltuk çeşitleri birbirinden farklı tarz ve desenleri ile castamo mobilyada sahiplerini beklemektedir. Üstelik istenilen her türlü ölçüde ve birbirinden farklı kumaşları ile kişiye ve mekana özel üretim yapılmaktadır. Her evin ve odalarının rengine uyum sağlayacak şekilde istenilen tüm renkler ile tasarım yapılan köşe koltuklar özel bir üretimdir. Özellikle de şıklığı ve zarifliği ön planda tutan herkesin büyük bir beğeni ile odalarına koyacağa birbirinden özel köşe koltuk tasarımları başka hiçbir yerde bulunamayacak tarzda üretilmektedir.

Alt kısmındaki boydan boya yapılan hoş ahşap döşemesi ve ayakları ile her odaya ayrı bir karizmatik hava dolacak. Birbirinden şık ve kişiye özel tasarım yastıkları ve aynı özellikteki son derece kaliteli minderleri uzun bir süre en ufak bir sorun yaşanmadan kullanma özelliğine sahiptir.İstenilen her türlü kumaş ve kişiye özel ölçüler ile son derece kaliteli bir üretim olan bu köşe koltuk çeşitleri her evdeki herkese kendini özel hissettirecektir. 

Ürün Talep Mesajı

Form Yükleniyor...
Lütfen Bekleyiniz...

Tamamlayıcı Ürünler

Neden Castamo?

Kendi fabrikasında tamamen kişiye özel mobilya tasarımı, Üretici olmanın sunmuş olduğu fiyat avantajı ve satış sonrasında sunduğu güven.

VE DAHA FAZLASI