TR EN

Ayna Evinize Nasıl Bir Derinlik Kazandırabilir

Ayna Evinize Nasıl Bir Derinlik Kazandırabilir

Ayna güzelliğin olduğu kadar dekorasyonun da önemli bir parçasıdır. Kullanıldığı yerin havasını an be an değiştirebilecek niteliktedir.

Farklı ebat, şekil ve tarzlarıyla göz doldururlar. Aynalar doğru kullanıldığı takdirde; estetiklik, ışık, zenginlik, küçük mekânları büyütmek veya etkisini fazlalaştırmak, ışık almayan bir odaya ışıltı katmak kazanacağımız noktalar. İhtişamlı, sade ya da modern çizgiler taşıyan tipte oldukça çeşitlilik gösterir.

Ev dekorasyonunda aynalar ışık yansıttığı için doğru yerde kullanıldığı takdirde mekâna ferahlık ve genişlik duygusu verir. Salonda ayna kullanımı mesela orta sehpa ya da yoksa küçük sehpalarda aynalı seçimle küçük bir hareket sağlayabilirsiniz. Yatak odasında ayna kullanımı çok önemlidir, uygun yer yoksa zorlamak hoş bir görüntüden öte karışıklık yaratır.

Eğer yeriniz müsait değilse giysi dolabınızın kapakları aynalı olabilir. Bu odaya ferahlık sağlayacaktır. Evin girişinde kullanılan aynalar; şayet mekân darsa genişlettiğini rahatlıkla görebileceksiniz. Şüphesiz aynaların yer aldığı ve en yakıştığı yer banyolar. Karanlık bir banyoyu ayna seçimiyle anında bir diskotek ışıltısına döndürmeniz mümkün. Mesela büyük bir duvara küçük bir ayna asmak yanlıştır.

Peki, Ayna Evinize Nasıl Bir Derinlik Kazandırabilir konusunu detaylandırırsak, ayna seçimi esnasında klasik parçalar dışında son derece değişik renk ebat ve şekillerde alternatifleri bulunmaktadır. Tamamen bulunması gereken alana ait olması açısından. Ancak bu şekilde evinize bir derinlik kazandırabilirsiniz. Son zamanlarda mutlaka dikkat çeken sticker aynalar var. Yüzlerce farklı çeşitte ve çok şık olması ayrı bir nokta. Evinizin her köşesinde kullanarak bu ayrıcalığı yaşamanız mümkün.

Ya da altın ya da gümüş varaklı aynalar desek; aklınıza ilk gelecek kelime ne olur? Bizim ihtişam olur. Klaslık olur. Çünkü mekânda böyle bir kokuyu rahatlıkla alabilirsiniz. Bu arada aynaları sadece çocuk odalarında tavsiye etmiyoruz. Kırılması halinde tehlike arz etmekte. Yaşadığınız mekân sizin sığınağınız. Huzur bulduğunuz ya da bulmak istediğiniz yer. O zaman küçük dokunuşlarla bunu yakalamak uygulamak ve yaşamak kadar hak ettiğimiz bir şey var mı acaba diye soruyoruz size? Cevabımızı aldık bile.

Neden Castamo?

Kendi fabrikasında tamamen kişiye özel mobilya tasarımı, Üretici olmanın sunmuş olduğu fiyat avantajı ve satış sonrasında sunduğu güven.

VE DAHA FAZLASI